Uçakla Artvin

Ulaşım Araçları

Otobüsle 10 saatten fazla süren Artvin yolculuğu uçakla 2 saate iniyor. Artvin uçak seferleri sayesinde araba ya da otobüs yolculuğu yapmak istemeyenler kısa sürede kente ulaşıyor. Siz de kısa sürede Artvin’de olmak isterseniz Artvin havayolu firmalarından yararlanabilirsiniz.

Artvin merkeze en yakın Batum-Hopa havaalanıdır. İstanbul’dan Batum’a uçak seferleri sayesinde daha hızlı yolculuk yapabilirsiniz. Batum’dan Hopa servislerine binebilirsiniz. Ayrıca Trabzon havaalanını da kullanabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden uçak seferi düzenlenen havalimanına ulaştığınızda da araç kiralayarak ya da otobüs seferleri ile Artvin’e gelebilirsiniz.

Aynı zamanda Artvin uçak bileti için Erzurum Havalimanı’ndan da yararlanırsınız. Artvin’e 203 km uzaklıkta yer alan Erzurum Havalimanı’ndan yine otobüs seferleri ve araç kiralama seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Artvin’e nasıl gidilir sorunuza 2 saatte kent merkezinde olarak yanıt almış olursunuz. Yaşadığı şehirden Artvin uçak seferi bulamayanlar ise diğer şehirlerin havalimanlarından yararlanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir